ראשי » כללי » פה שם במלאת 3 שנים השבוע בעיצוב חדש

פה שם במלאת 3 שנים השבוע בעיצוב חדש

עם העלאת העיצוב החדש שלנו

אתר-מגזין זה אינו מחולל שינוי: הוא מקדים ללכת בעקבותיו. בזמנים של מהפך בתקשורת הכתובה, פה שם ימשיך לכבד את העקרונות והסגנון של עיתונות משובחת. יקפיד על מהימנות העובדות ועל עריכה מדויקת ככל האפשר, ברמה שאינה משתופפת אל אמצעי משיכה נמוכים. יחד עם אלה, ישתדל להציע שירות ידידותי למשתמשות/ים למען דיון ציבורי נרחב.

אנחנו מצויים בעידן של תפניות עזות בארץ – מתרחשות, או צפויות בטווח ראייתנו. רובן לא מבשרות טוב: העתיד כבר כאן גם מבחינה זו. אבל את התנהגות העיתון ברשת (חידשנו שם לז'אנר: כתבנט) אנו מבינים כתרכובת נכונה של חומרי עתיד ועבר. יש באתר זה טכנולוגיה עדכנית יחד עם דרכי ביטוי, סגנון, תרבות-שיח, וכבוד לערכים מסורתיים שאיכותם אמורה להישמר במידה רבה כשהייתה.

וגם את זאת נשמר כבמיטב עיתוני העבר הדועכים לעינינו: פה שם אינו מייצג אף אחד, אלא את תפישת העריכה שלו ואת מגוון הדעות של משתתפי רב-שיח ראוי.

*       *       *

זאת הייתה ההבטחה לפני שלוש שנים. כשנתיים אחרי, המריאה תפוצתו. האתר מחדש את עיצובו במלאת לו שלוש שנים. גם בעיצוב החדש יש, אנו מקווים, המשך הפנייה אל סגנון מתקדם, עדכני.

העיתונות הכתובה לא ניצלה מגורל שפוקד את מיטב עיתוני-הנייר בעולם. הבעלים של הניו-יורק טיימס שקלו כבר לפני עשור למכור אותו. המסורת של יערות-עד הנגדעים בין היתר לייצור יקר של נייר, ומפוזרים לבסוף בפתח בתים, תגווע בעתיד הנראה לעין.

את מקומם הולכים ותופסים אתרי-העיתון הווירטואליים. וגם להם תחרות קשה עם מוצרי אינטרנט דומים: העתיד אכן כבר כאן.

 

15 בדצמבר, 2015

השאר תגובה

כתובת המייל שלכם לא תפורסם. שדות המסומנים ב-* הם שדות חובה

Facebook Iconfacebook like buttonRSS