דן מרגלית התלוצץ בטוויטר

על זוועת פריז. ומה קרה

"העיתון מעריב טרח ופרסם את הציוץ של מרגלית:  'פיקוח נפש דוחה שבת, יש לשלוח תוצרת רפואית, ציוד לבתי חולים ומזון מההתנחלויות לעזרת נפגעי הטרור הערבי בפריז. גם לקלוט אותם לשיקום באריאל'.… והעיר עליה: 'מבין התגובות הרבות, הרציניות או הציניות, הצליח העיתונאי דן מרגלית לעורר את זעמם של רבים' … העיתון, שמרגלית עבד בו פעם, לא הסתפק בכך וציטט תגובה חריפה במיוחד מאת העיתונאי רינו צרור בטוויטר: 'זבל מרגלית, זבל'. ובחר להדגיש את דברי אחד מהטוקבקים לכתבה: 'מה קורה לך? שכחת לשלוח להם גם יין מההתנחלויות. איבדת את זה. כאחרון הטוקבקיסטים, זה מה שאתה, מצבך מחמיר מיום ליום' "

img503263

מרגלית: שמחה לאיד בחסות הטוויטר    צילום: חדשות ערוץ 2

(המביא דברים בשם אומרם, אמרו חז"ל, מביא גאולה לעולם. במקרה זה, "מעריב" רק הדגיש, במה שנראה כוונה תחילה, אחת מהתגובות הרבות, ומאת אחד מעובדיו בעבר.

(העיתון אולי יודע יותר ממה שפה שם העלה לא פעם על תולדות מרגלית במקצוע הרגיש (ראו בחיפוש משמאל). כיום עיתונאי ב"ישראל היום", מרגלית מכפיף את כתיבתו לתכתיב של המיליארדר שלדון אדלסון. ומתברר שהוא עושה זאת גם ברשת, מחוץ לכותלי האכסניה שלו. הרגל אולי נעשה לטבע, וקוראי עיתונים מן הראוי שידעו מי ומה עומד מאחורי שורות המופיעות בעיתון החביב עליהם).
15 בנובמבר, 10:30

4 תגובות

 1. יבורך המעקב של האתר גם אחרי חדשות כאילו שוליות. כבר היגבתי פעם על דמות מרגלית. שום דבר לא יפתיע אותי

 2. פלמוני מ"מעריב"

  למי שלא יודע הוא נחת במעריב כעורך בגלל חיזור דביק אחרי דב יודקובסקי ז"ל שעבר מידיעות למעריב. מה נגיד? קטסטרופה, עד שסולק משם. ואז כמובן השמיץ את מעריב.

 3. אלמוני משראל היום

  גם בעיתון הזה הוא נראה מניפולטור. סבלנות, ממילא יעבור הלאה בהמשך.

 4. מרגלית הוא עיתונאי-פרשן-פובליציסט לכל חפץ – קריאת מאמריו לאורך השנים מאז מינה אותו שמואל תמיר לעורך "יעד" – שבועוןן תמיר/המשטר החדש – ועד להתמסרותו לאדלסון-
  נתניהו במתכונתו הנוכחית – דן עקבי בנאמנותו למשטר וממשל של יום כתיבתו ואפילו אם
  מאמר א' של אתמול שלשום הפוך לחלוטין ממאמר ב' של היום בו נכתב.
  רצונו של אדם להיות לשבשבת – כבודו

השאר תגובה

כתובת המייל שלכם לא תפורסם. שדות המסומנים ב-* הם שדות חובה

Facebook Iconfacebook like buttonRSS